Wygodny koc i filiżanka kawy na łóżku

Filmy produktowe

Przejrzyj naszą bibliotekę wideo, a może znajdziesz swój nowy wymarzony kominek?

Jøtul F 200 żeliwny piec na drewno w salonie z ciemnoniebieskimi ścianami

Jøtul F 200 - odkrywanie klasyki na nowo

Jøtul F 200 przypomina wyglądem jeden z klasycznych bestsellerów firmy Jøtul, łącząc w sobie dziedzictwo i 170 lat doświadczenia w ogrzewaniu, wyrażone w nowoczesnej interpretacji. Delikatnie stylizowane naturalne kształty, pięknie zaoblona góra, gotyckie łuki jako ramy podkreślające piękno płomieni, a także dopełniające obrazu cztery solidne nogi.

Mały piec na drewno z płytą grzejną Jøtul F 602 ECO w nowoczesnym salonie

Jøtul F 602 ECO - ikona designu od 1940

Jøtul F 602 to jeden z naszych wielkich klasyków. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu z 1940 roku i najnowocześniejszej technologii spalania, ten piec opalany drewnem jest nie tylko przyciągającym wzrok elementem domu, ale wiernym towarzyszem, na którym możesz polegać, który zapewni Ci prawdziwe ciepło przez lata.

Jøtul F 373 Advance czarny piec opalany drewnem w szarym i nowoczesnym salonie

Jøtul F 373 Advance - “The best of the best» staje się jeszcze lepszy

Swoją serią F 370, Jøtul zdefiniował na nowo projektowanie pieców na drewno oraz zdobył nagrodę Red Dot - najlepszy z najlepszych. Piece tej serii szybko stały się najpopularniejszymi w całej Europie. Nową serią F 370 Advance powtórzymy ten sukces. Widok na płomienie jest jeszcze wspanialszy, a dzięki kontroli przepływu powietrza, szyby pozostają czyste. Witamy w przyszłości.

Czarny piec żeliwny Jøtul F 305 LL w salonie z fotelem Wegner Ox

Jøtul F 305 - stylowy i ponadczasowy piec na drewno

Seria klasycznych pieców na drewno Jøtul F 305 składa się z dwóch modeli. Pozioma konstrukcja ułatwia układanie polan i zapewnia szybki transfer ciepła do pomieszczenia. Zintegrowana konwekcja zmniejsza odległość do materiałów palnych z tyłu. We współpracy z norweskimi projektantami Anderssen & Voll stworzyliśmy piec, który łączy 170 lat doświadczenia w zakresie ogrzewania z ponadczasowym designem.

Czarny piec na drewno Jøtul F 232 w szarym pokoju z fotelem i lampą

Jøtul F 232 - nowa technologia spalania

Ten piec opalany drewnem ma proste, czyste linie, które nadają mu ponadczasowy wyraz. Hareide Design wykorzystał przyjazne dla projektu właściwości żeliwa i stworzył piec, który sprawia wrażenie miękkiego i zapewnia wspaniały widok płomieni. Jøtul F 230 jest dostępny ze szybami bocznymi lub bez. Chłodny w dotyku uchwyt znajduje się w górnej części drzwi. Magnetyczny mechanizm sprawia, że ciężkie, solidne drzwi można łatwo zamknąć.