Header 8

Walczymy z zimnem od 1853r

Jøtul jest jednym z najstarszych na świecie producentów pieców, wkładów i kominków. Budując firmę w oparciu o dumne norweskie dziedzictwo, połączyliśmy solidne rzemiosło ze sztuką radzenia sobie z zimnem przez 160 lat.

Norweskie rzemiosło

Norweska natura, kultura i rzemiosło są kluczowymi elementami naszego DNA. Pasja do ciepła połączona z rzemiosłem, głęboko zakorzenionym w starożytnych tradycjach dodawania estetycznych właściwości codziennym narzędziom, stały się ważnym czynnikiem przy definiowaniu ducha Jøtula.

Ponadczasowy design

Nasze ponadczasowe produkty wiążą przeszłość z teraźniejszością i współgrają z architektoniczną estetyką współczesnych wnętrz. Norweskie rzemiosło oraz funkcjonalny design sprawiają, że nasze kominki wybijają się ponad krótkotrwałe trendy. Podczas gdy piękno zależy od obserwatora, dobry design oznacza zdecydowanie więcej niż to co widoczne gołym okiem. W Jøtulu wierzymy mocno, że forma powinna podążać za funkcją.

Źródło wiedzy

Świadomi klienci kupują Jøtula, ponieważ wiedzą, że nic nie jest przypadkowe.

Żeliwne płyty Jøtul

Jesteśmy dumni nie tylko z naszego wzornictwa i produkcji najlepszych na świecie i najbardziej trwałych kominków żeliwnych, ale także z klientów, którzy doceniają nasze produkty. Wasza satysfakcja motywuje nas i z przyjemnością dzielimy się naszą pasją, doświadczeniem oraz wiedzą, poprzez porady i rozwiązania, aby uczynić Waszego Jøtula dożywotnim źródłem ciepła i komfortu.

Jakość, która trwa całe życie

Nasi klienci zasługują na absolutnie najlepsze kominki. Dlatego wszystkie produkty są odlewane w Norwegii, przy użyciu tylko najlepszych dostępnych materiałów. W rzeczywistości nasza niezrównana trwałość jest głównym powodem, dla którego Jøtul oferuje najdłuższą gwarancję na rynku. Nic dziwnego, że nasz F602 jest najlepiej sprzedającym się i najczęściej kopiowanym piecem w historii.

Żeliwo, wybór dla pokoleń

Wybór żeliwa jako materiału oparł się nieustępliwej próbie czasu. Części są wyjątkowo trwałe, a zarazem łatwe do wymiany.

Grzanie po norwesku

Długie doświadczenie w radzeniu sobie ze skandynawskim klimatem, nauczyły nas, że ogrzać trzeba więcej, niż można zmierzyć termometrem. Nasze produkty dostarczają ciepło we wszystkich wymiarach, czy jest to trzaskający dźwięk ognia, widok perfekcyjnego płomienia, spalanie zoptymalizowane do wydajnego i zrównoważonego użytkowania, czy też ponadczasowość naszego designu.

Jøtul na świecie

Jøtul jest wiodącą na świecie marką i globalnym rynkowym liderem sprzedającym w 43 krajach na sześciu kontynentach. Nasza świadoma adaptacja do poszczególnych rynków, panujących tam warunków i potrzeb klienta, jest kluczowym elementem naszego międzynarodowego sukcesu.

Znajdź sprzedawcę