Przedłuż letni wieczór przy kominku na świeżym powietrzu

A co powiesz na wyniesienie kominka na zewnątrz? Stwórz przytulną i dobrą atmosferę na tarasie do późnych godzin wieczornych tego lata, korzystając z kominka ogrodowego firmy Jøtul.

Miło spędzać czas na świeżym powietrzu na patio

Kiedy wreszcie nadejdzie wiosna i lato z jaśniejszymi wieczorami, zapachem świeżo skoszonej trawy, życiem na ulicach i kwitnącymi ogrodami - czas cieszyć się świeżym powietrzem. Zajmujemy przestrzeń plenerową i przygotowujemy ją na długie wiosenne i letnie wieczory. Trwa szorowanie i mycie, kupowanie nowych letnich kwiatów i wyciąganie mebli ogrodowych. Być może właśnie tego lata przestrzeń zewnętrzna zostanie nieco ulepszona?

Chcesz mieć kominek na świeżym powietrzu?

Ręce trzymające kwiaty w letnim ogrodzie

Stwórz raj na świeżym powietrzu

Czy należysz do osób, które jesienią i zimą uwielbiają wylegiwać się w rogu kanapy przed kominkiem? Najlepiej z dobrą książką, czekoladą ze szczyptą soli morskiej i wygodnym ubraniu? Dlaczego nie przenieść stworzonego przez siebie hygge z wnętrza domu do ogrodu, na taras, patio lub balkon? Stwórz przytulny kącik ze swoimi ulubionymi roślinami i meblami ogrodowymi. Zamień gorące kakao na świeżą, lodowatą lemoniadę i zamień swój przytulny strój wypoczynkowy na coś lekkiego, chłodnego i przewiewnego.

Stwórz oazę spokoju i relaksu dla rodziny i przyjaciół.

Kominek zewnętrzny Jøtul Frøya ze stali corten w ogrodzie
Kominek ogrodowy Jøtul Frøya

Hygge przy kominku pod gołym niebem

Stwórz oazę spokoju i relaksu dla rodziny i przyjaciół, zapewniającą wiele godzin przyjemności, dobrego jedzenia i picia oraz tworzenia wspomnień. Takich wieczorów nie chcemy nigdy kończyć. Dlaczego więc nie ulepszyć swojego patio za pomocą kominka ogrodowego, aby móc spędzać długie, przytulne wieczory pod gołym niebem?

Szukasz kominka ogrodowego?

Kominek zewnętrzny Jøtul Loke i kominek zewnętrzny Jøtul Terrazza XL na tarasie nad morzem
Kominki ogrodowe Jøtul Loke i Jøtul Terrazza XL

Kominki ogrodowe Jøtul – całoroczne hygge na świeżym powietrzu

Kominek ogrodowy tworzy naturalne skupienie światła i ciepła, co pozwala przedłużyć letnie wieczory. Dla entuzjastów grillowania, niektóre z naszych kominków są wyposażone w grille, na których można gotować. Nasze kominki zewnętrzne wykonane są ze stali Corten, która z biegiem czasu nabiera „zardzewiałej” patyny. Są również bezobsługowe i można je pozostawić na zewnątrz przez cały rok.

Kominek zewnętrzny Jøtul Terrazza z brązowej stali corten na tarasie z grillem
Kominek ogrodowy Jøtul Terrazza

Szukasz kominka ogrodowego?

Przedłuż swoje letnie wieczory dzięki kominkowi ogrodowemu firmy Jøtul. Nasze kominki ogrodowe można nabyć u najbliższego sprzedawcy.