Biały kominek Jøtul FS 520 FRL w jasnym, nowoczesnym skandynawskim salonie

Kominek z przeszkleniem z kilku stron - marzenie każdego miłośnika wnętrz!

Kominek jest prawdopodobnie najwspanialszym elementem, jaki możesz mieć w swoim salonie. A jeśli ma duże szyby, które zapewniają dobry widok na ogień, łatwo zrozumieć, dlaczego. Pokażemy Ci jak atrakcyjny może być Twój salon.

Biały kominek z wkładem kominkowym Jøtul I 620 FRL z wnęką na drewno, w jasnym, nowoczesnym salonie

Kominki z szybami z jednej, dwóch lub trzech stron

Kominek jest ważnym elementem wystroju i przestrzeni pomieszczenia. Trzaskający kominek lub piec opalany drewnem to naturalne miejsce, wokół którego można gromadzić się w chłodne dni, gdzie można usiąść w wygodnym fotelu i poczuć przyjemne ciepło rozprzestrzeniające się po pomieszczeniu, aż do ciała i duszy.

Kominek z dużymi szybami pozwala cieszyć się naprawdę panoramicznym widokiem na ogień. Można wybrać kominek z jedną, dwiema lub trzema szybami. Jeśli chcesz widzieć płomienie w kominku z różnych części pomieszczenia, zdecydowanie polecamy kominek z dwiema lub trzema szybami. Nasze wkłady kominkowe posiadają przeszklenie z powłoką pyrolityczną i funkcję obmywania powietrzem, które pomagają utrzymać szybę w czystości i zapewniają dobrą widoczność ognia.

Czarny kominek z wkładem Jøtul I 620 FL w jasnym i nowoczesnym salonie

Zaprojektuj swój własny kominek

Jeżeli chcieliby Państwo zaprojektować własny kominek, posiadamy bogaty wybór wkładów kominkowych w różnych rozmiarach o dużych przeszkleniach, które idealnie nadają się do zabudowy.

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć kominek w rogu pokoju, kominek do podziału pokoju, kominek z wnęką na drewno lub podobny, wkłady są zdecydowanie dobrym wyborem. Co więcej, masz do wyboru szeroki wybór wykończenia, takich jak gładkie i szorstkie tekstury, pomalowane na ciemny kolor dla kontrastu lub ten sam kolor, aby harmonizował z resztą ściany.

Zobacz wszystkie nasze wkłady kominkowe

Biały kominek Jøtul I 620 FL z drewnianą wnęką oddzielającą pomieszczenie pomiędzy kuchnią i salonem

Kominek do podziału pokoju

Możesz ustawić kominek w miejscu, w którym będzie dzielił pomieszczenie, aby zapewnić ciepło i komfort w dwóch strefach jednocześnie, a tym samym zwielokrotnić przyjemność. Tak naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, jak kominek może poprawić komfort, przyjemność i dobre samopoczucie w domu, a także jego atrakcyjność wizualną. Kominek to znacznie więcej niż tylko atrakcyjny element pomieszczenia wytwarzający ciepło, to serce przyjaznego domu!

Nasi sprzedawcy pomogą Ci zrealizować Twoje marzenie o kominku

Niezależnie od tego, czy chcesz zrealizować własny projekt, czy nie, nasi sprzedawcy pomogą Ci dokonać wyboru odpowiadającego Tobie i Twoim potrzebom, dzięki czemu otrzymasz kominek swoich marzeń.

Znajdź lokalnego dealera